w

Streamerka Twitch igra z banem, udając, że nie wie o lustrze ustawionym za nią, które pokazuje…

Aż dziwne, że ta konkretna streamerka nie została jeszcze zbanowana. Na pewno ludzie ją zgłaszali, bo nawet posiadając basen, nie można robić tego typu rzeczy.


Basen mimo panującej opinii nie jest wcale wielkim parasolem ochronnym dla streamerek. Jeżeli na danej transmisji dochodzi do „sugestywnych” scen, wówczas Twitch na luzie może kogoś zbanować i to mimo basenu, który w teorii tłumaczy ubranie stroju kąpielowego.

Zaskakujące więc, że ta jedna zagraniczna streamerka nadal transmituje i najwyraźniej Twitch z jakiegoś powodu nie wyciąga wobec niej konsekwencji. Wcześniejsze przypadki pokazują, że tego typu stroje łamią regulamin.

Nadal bez bana

Klip, na którym streamerka po prostu leży, obejrzano już ponad 150 tysięcy razy. Nietrudno zrozumieć dlaczego.

To samo w sobie jest już łamaniem regulaminu, bo każdy tutaj wie, że nie chodzi o rozmowę z czatem czy piękne, basenowe widoki.

Natomiast hitem można nazwać streamowanie z ustawionym lustrem w taki sposób, który w teorii omija regulamin. Tylko w teorii, bo w praktyce nie można czegoś takiego robić.

Standardowy ban za coś takiego nie jest jakiś niesamowicie długi. Zazwyczaj TTV banuje w takich przypadkach na 24 godziny lub 3 dni.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka