w

Streamerka Twitch jest przekonana, że jej życie jest warte więcej od wszystkich jej widzów razem wziętych

Widzowie jednej ze streamerek nieźle się zirytowali, gdy ta wprost powiedziała, że jej życie jest o wiele bardziej wartościowe, niż wszystkich widzów razem wziętych.


BadBunny to streamerka, która albo mówi coś bardzo kontrowersyjnego, albo właśnie za to przeprasza. Ostatnio była gwiazdą w aferze odnośnie płacenia streamerom za ich rozmowy z widzami.

Teraz podczas jednej z transmisji stwierdziła, że uważanie jej życia za tak samo wartościowe, jak osób ją oglądających jest obrazą.

Życie streamerki jest warte więcej

BadBunny obserwuje w sumie ponad 120 tysięcy osób. Jest to więc widownia, która może świadczyć o tym, że ktoś jest naprawdę lubiany. Trudno jednak stwierdzić, by bycie streamerem sprawiało, iż wartość czyjegoś życia wzrasta, lub maleje.

Streamerka uważa inaczej. Według niej, jej życie jest wiele warte, na pewno więcej, niż wszystkich jej widzów razem wziętych. Jeżeli ktoś uważa inaczej, to “jest to obraza”.

Cały Twitch ponownie zrobił wielkie oczy i ze zdziwieniem słuchał, co wygłasza na swoich transmisjach BadBunny. Trudno stwierdzić, czy jest to jakiś trolling, czy może faktycznie streamerka uważa, że osoby, które streamują są więcej warte od tych, które je oglądają.