w

Streamerka Twitch, która w basenie robi coś jeszcze dziwniejszego, niż można by się spodziewać

Większość basenowych streamerek kojarzy się przede wszystkim z dmuchanymi jednorożcami. W tym przypadku poszło to jeszcze dalej.


Baseny na Twitchu mogą służyć różnym celom. Większość streamerek korzysta z nich, by mieć wytłumaczenie pokazywania się w stroju kąpielowym. Twitch pozwala bowiem ubierać bikini tylko, gdy jest to w jakiś sposób motywowane.

Jedna ze streamerek postawiła sobie basen obok komputera, ale zupełnie nie przez wzgląd na chęć zakładania stroju kąpielowego. To spory wyjątek na tle wszystkich pozostałych i widać, że ludziom się podoba.

Co jeszcze można robić w basenie?

Kat_Call znalazła swoją nietypową niszę i… Rozbija arbuzy udami. Jakkolwiek to nie brzmi, to ostatnio nawet podczas jednej z freakowych gal doszło do takiej sytuacji. W każdym razie, streamerka normalnie gra w gry, ale czasami robi sobie przerwy.

Przerwy te są dla niej idealnym sposobem na promocję, bo klipy z rozbijania arbuzów mają po kilkaset tysięcy odtworzeń. W tym przypadku to już ponad 130 tysięcy.

Na pewno jest to coś nietypowego, jak na Twitcha, co widać po ogólnych reakcjach widzów. Nie należy się jednak spodziewać, że będzie to jakaś nowa meta – rozbicie arbuza w ten sposób jest niesamowicie trudne.