w

Streamerka Twitch pokazuje, jak naprawdę wyglądają ćwiczenia w domu podczas kwarantanny

Obecny czas jest naprawdę trudny dla wielu osób. Siedzenie cały czas w domu potrafi być prawdziwym wyzwaniem.


W obecnej sytuacji zdecydowanie odradza się wychodzenie na dwór bez konkretnej, ważnej przyczyny. Dlatego ważne jest, by zachować trzeźwość umysłu, ale też i ciała.

Jedna ze streamerek postanowiła sprawdzić, jakie są najpopularniejsze ćwiczenia, które można wykonać w domu, zamiast na siłowni.

Oczekiwania vs rzeczywistość

Znacie to uczucie, gdy na filmie coś wydaje się niesamowicie proste, natomiast w rzeczywistości jest czymś okropnie trudnym? Jinnity przekonała się o tym na własnej skórze. Streamerka włączyła jeden z popularniejszych materiałów z polecanymi ćwiczeniami w domu. Efekt?

Jest trudno, jest naprawdę trudno. Natomiast sam kierunek i pomysł warto promować. Pamiętajcie, by nie siedzieć cały czas w domu przed komputerem, czy telewizorem. Warto się poruszać, zrobić kilka skłonów, przysiadów, czy pompek. Raz na godzinę, czy dwie.

Wiadomo, że większość zupełnie o tym nie pamięta, bo albo trzeba iść do szkoły, albo zaraz do spania, natomiast obecnie wiele osób siedzi przy PC przez wiele godzin jednym ciągiem, a potem zaczynają ich boleć plecy. Warto czasem się przejść, nawet do lodówki i z powrotem.