w

Streamerka Twitch pokazuje, za jaki “nieodpowiedni strój” została permanentnie zbanowana

Nieodpowiedni strój na Twitchu to pojęcie bardzo szerokie, o czym przekonała się “LivStixs”.


Jedna ze streamerek Twitch dostała swoje trzecie ostrzeżenie, które zakończyło się permanentnym banem. Według niej nie była ubrana nieodpowiednio, a serwis potraktował ją zbyt ostro w porównaniu z innymi streamerkami.

Jak czytamy na Twitterze “LivStixs”, wiele dziewczyn ma się ubierać o wiele bardziej wyzywająco, a mimo to ich konta nie dostają blokdy. Czy streamerka zasłużyła na bana?

Ban za ten strój

Streamerka bardzo wokalnie informuje o swoim niezadowoleniu, pokazując, za co została zbanowana. Jak pisze, to jej trzeci ban, więc w teorii nie powinien kończyć się całkowitym permem bez możliwości odwołania.

Jaki to był strój? Koszulka i krótkie spodenki. Trudno powiedzieć, czy jest to nieodpowiedni strój na TTV, ale na pewno platforma mogła uznać, że dekolt jest zbyt a duży, a spodenki zbyt krótkie. Z drugiej strony na Twitchu streamują kobiety z większą ilością odsłoniętego ciała, a więc tak lekkie przewinienie w tej sytuacji nie powinno mieć większego znaczenia.

Nie wiadomo, czy Twitch w ogóle odniesie się do odpowiedzi streamerki i w jakiś sposób się do tego ustosunkuje. Raczej są na to małe szanse.