w

Streamerka Twitch popłakała się po otrzymaniu swojej pierwszej, dużej donacji

Na Twitch jest wielu mniejszych twórców, którzy czasem mają szczęście trafić na kogoś, kto chce im trochę pomóc.


Wiele osób nabija się trochę ze streamerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze streamowaniem, a pierwsze czym się zajmują, to ustawieniem donacji pod swoimi transmisjami.

Jak widać, czasem się to opłaca. Bardzo młoda streamerka zbierała na Nintendo Switch, a kompletnie losowa osoba postanowiła jej w tym pomóc.

Donacja i łzy szczęścia

thatgalpaigee podczas swojej gry w Minecrafta otrzymała swój pierwszy, duży datek. Tajemniczy widz postanowił wpłacić jej 154 dolary, które były przeznaczone na kupienie Nintendo Switch. Streamerka nie mogła w to uwierzyć i od razu zadzwoniła do swojego taty.

Dream, osoba od której była donacja okazał się być znanym Youtuberem, który posiada blisko 2 miliony subskrypcji na Youtube.

I choć nie musiał tego robić, to jednak całkiem fajna akcja. W przeszłości było wiele znanych osób, które w ten, czy w inny sposób były w stanie zebrać na tyle dużo pieniędzy, by wpłacać je losowym osobom na streamach. Najbardziej znanym przypadkiem dla Polaków był Motar2k, który “donejtował” głównie osoby związane z CS:GO, włącznie z Pashą.