w

Streamerka Twitch popłakała się po tym, jak jej widz wrócił po 2 latach nieobecności na czacie

Kilkukrotnie wspominaliśmy, że małe społeczności są na Twitchu bardzo ze sobą zżyte, a to kolejny tego przykład.


Third Artifact to stosunkowo mało popularna streamerka zajmująca się przede wszystkim tematyką MMO. W tym momencie na Twitchu obserwuje ją 24 tysiące osób. Nie jest to jakoś szczególnie mało, ale nie można o niej powiedzieć, że jest bardzo popularna.

Jej streamy rzadko kiedy ogląda powyżej 200 osób. Ma skupioną wokół siebie, małą społeczność, z którą utrzymuje bardzo dobry kontakt. Z niektórymi osobami Third Artifact mocno się zżyła, co pokazuje jej reakcja na widza, który wrócił po dwóch latach nieobecności.

Maksymalne wzruszenie na powrót

Klip ten szybko osiągnął popularność, szczególnie po tym, jak pojawił się na TikToku. W tym momencie został obejrzany ponad 460 tysięcy razy. Na ile jest to szczerza reakcja, a na ile chęć wybicia się – nie wiadomo.

Nie ma jednak specjalnego powodu, by streamerka w ten sposób reagowała. Dopiero po jakimś czasie i za namową widzów umieściła wycinek streama na TikToku.

To pokazuje, że te małe społeczności mają coś, czego trudno doświadczyć na transmisjach, gdzie na czacie rozmawia ze sobą kilka tysięcy osób. Wówczas zazwyczaj ogranicza się to do masowego spamu, z którego trudno wyłapać cokolwiek sensownego.