w

Streamerka Twitch przesadziła ze strojem. Została zbanowana za bardzo mocno uwidocznioną część ciała

Jedna ze streamerek zdecydowała się nałożyć strój, który Twitch zinterpretował jako zbyt wyzywający. W efekcie dziewczyna została zbanowana.


Twitch w teorii ma prostą politykę odnośnie ubioru, która nieco komplikuje się w sytuacji, gdy streamerka lub streamer znajduje się na basenie czy na plaży. Wtedy można o wiele więcej. Choć jak pokazuje ten przykład, nie wszystko przechodzi.

To jeden z niewielu przypadków, w których nawet basen nie pomógł. Streamerka wprawdzie miała na sobie strój kąpielowy, ale podkreślał on “dolną część ciała” tak mocno, że Twitch uznał to za przesadę i zbanował kanał.

Ban na Twitchu za tej strój

Ta transmisja szybko zyskała na popularności. Ludzie zaczęli dzielić się linkami do niej czy do samego klipa, w efekcie czego stał on się viralem. Finalnie dotarł także do pracowników Twitcha, którzy najwyraźniej uznali, że jest to “sugestywne”.

W regulaminie Twitcha jest wprost napisane, że podczas transmisji nie można nosić ubrań podkreślających części intymne. Streamerka robiła to specjalnie, więc platforma przyznała jej bana.

Oczywiście jak można się domyślać, streamerka ma konto na OF z ponad 2.6 tysiącami zdjęć. Taki ban tylko działa na jej korzyść, bowiem jest to wręcz idealna reklama.

Nie jest to nikt popularny, przynajmniej nie na Twitchu, gdzie obserwuje ją około 4.7 tysiąca osób. Jej transmisje nie są jakieś niesamowicie popularne, a ten stream był jednym z tych “powrotnych” po kilku miesiącach przerwy.

To jednak wystarczyło. Gwoździem do trumny okazał się fakt, że inni streamerzy oglądali tę transmisję u siebie na kanale. Co ciekawe, oni nie zostali (jeszcze) zbanowani.