w

Streamerka Twitch przypadkowo pokazała nud*sa podczas transmisji. Gorzej, że nie swojego

Jedna ze streamerek Twitch zaliczyła wpadkę, która mogła spowodować jej zawieszenie. Na razie jednak TTV nie podjął względem niej żadnego działania.


PosiTiff to jedna ze streamerek Twitch, o której ostatnio zrobiło się bardzo głośno przez jej wpadkę. Streamerka prowadziła sobie normalnie transmisję, opowiadając o swoich planach na TwitchCon. Jednym z pomysłów tego, co można tam robić, były wspólne zdjęcia z widzami.

Streamerka pokazała, gdzie będzie je umieszczać i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że w przygotowanym „zeszycie” było już jedno konkretne zdjęcie, które nie powinno pojawić się publicznie.

Mała wpadka na Twitchu

Klip znalazł się na TikToku, na którym wyświetlenia przebiły już okrągły milion. Zdjęcie, które znajdowało się w zeszycie, należało do męża streamerki.

Oczywiście jesteśmy na Boopie, wiec standardowo mamy również wersję bez cenzury – KLIK. Nie ma tam jednak nic niesamowitego, to po prostu mężczyzna.

Na pewno zabawniej byłoby, gdyby chodziło o jakieś bardziej pikantne zdjęcie, a tak to skończyło się głównie na śmiechu i viralu, który rozchodzi się po sieci w bardzo dużym tempie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka