w

Streamerka Twitch upewnia się, że na pewno dobrze widać jej argumenty

Jedna ze streamerek, która znana jest ze swojej aktywności również na innych platformach, poprowadziła dość specyficzną transmisję.


To, że pojawił się Kick, zmieniło kilka rzeczy. Ale nie jest tak, że wszystkie mocniejsze transmisje dzieją się tylko tam. Regulamin Twitch dopuszcza tego typu transmisje, choć według wielu osób jest to albo przesada, albo mocno na granicy.

Twitch niekoniecznie może coś z tym zrobić. Mokry podkoszulek i „argumenty” nie są powodem do zbanowania. W efekcie można nadal znaleźć tego typu transmisje.

Na pewno widzicie?

Kiedyś na pewno byłby ban. Dzisiaj zdecydowanie nie ma mowy o żadnym zawieszeniu. Według regulaminu jest to w pełni dozwolone, bo obok stoi gdzieś basen.

Video

Trochę tylko bawi pytanie streamerki o to, czy na pewno wszyscy dobrze widzą to, co najważniejsze.

Video

Mnóstwo osób ma wątpliwości, czy aby na pewno jest tutaj wszystko okej, ale no tak – jest basen, jest wszystko zakryte. Nie ma podstaw do banicji.

I tak to się powoli kręci. Wiele się na TTV nie zmienia oprócz tego, że teraz ścieżka streamerek stricte basenowych to Twitch, następnie Kick i strony już typu niebieska platforma.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka