w

Streamerka Twitch wierzyła, że takie zakrycie wystarczy. Zdjęła resztę i została zbanowana

Jedna z dziewczyn streamujących na Twitchu przeczytała regulamin i doszła do wniosku, że w sumie nie musi mieć nic na sobie, wystarczy tego nie pokazywać.


To jedna z dziwniejszych taktyk, która ostatecznie zakończyła się banem. Dziewczyna streamowała z zasłoniętymi pier**mi taśmą i może to jeszcze jakimś cudem by przeszło, ale zdecydowała się zdjąć również dolną część ubrań.

No to już było oczywiste, że skończy się banem i tak też się stało. To jednak ma ciąg dalszy, szybkie przejście na Kicka i kolejny ban, bo tam już nie miała żadnych problemów z pójściem na całość.

Szybki ban na Twitchu

Stream ten miał wiele bannable momentów, ale w sumie był to ciekawy eksperyment, czy Twitch postanowi to zdjąć i jak później podejdzie do tego Kick. W teorii bowiem wszystko było zasłonięte, do czasu. Można by to jakoś było podciągać pod sztukę czy coś takiego.

Dla kolegi – KLIK.

Potem jednak poszło to dalej, streamerka pozbyła się również dolnej części ubrań. I to już był gwóźdź do trumny. Do tego momentu można było jeszcze się z tego wybronić, choć szansa była raczej mała.

Ban został już zdjęty, jakby ktoś był ciekawy. Na Kicku dalej jest perm i po tamtejszym contencie trudno się dziwić.

Jakie są kary za coś takiego? Tutaj unban poszedł po 3 dniach, dzięki temu w ogóle możliwe było odzyskanie klipu.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka