w

Streamerka Twitch zbanowana 5 razy w ciągu miesiąca za nieodpowiedni strój. Testowała limity?

Jedna ze streamerek prawdopodobnie chce pobić rekord w ilości banów. W sumie ma ich już sześć.


W Polsce było kilka osób, które miały po kilka banów. Rekordzistą jest prawdopodobnie Szymool, który w sumie miał 3 permanentne bany (trzeci wciąż trwa). Tymczasem jedna ze streamerek została po raz szósty zbanowana z tego samego powodu – za nieodpowiedni strój.

Przeglądając jej historię klipów i banów, nasuwa się jeden wniosek: albo chodziło o kontrowersje, albo o testy tego, na jak dużo pozwoli Twitch. W sumie jej historia banów jest bardzo ciekawa:

  • Ban 9 grudnia na 3 dni
  • Ban 13 grudnia na 7 dni
  • Ban 20 grudnia na 3 dni
  • Ban 24 grudnia na 3 dni
  • Ban 1 stycznia

Za co? Za strój, chociaż w jej klipach jest dużo sytuacji, które mogły być powodem do bana.

Testy albo kontrowersja

Streamerka o nicku jubileeblais zdecydowanie zwróciła na siebie uwagę ilością banów. Patrząc na jej klipy, łatwo zrozumieć, do czego Twitch mógł się przyczepić. No, chyba że miałaby gdzieś obok basen. Wersję z cenzurą możemy pokazać jedynie graficznie, natomiast pełny link, o który pyta kolega – KLIK.

To oczywiście nie jest jedna sytuacja. Było kilka wpadek z pokazaniem kawałka bielizny pod sukienką czy w ogóle przyniesieniem koszulki z dość specyficznym nadrukiem.

Ostatni ban był zapewne spowodowany właśnie tym nadrukiem, poprzednie blokady to raczej ubieranie się niestosownie do transmisji bez basenu.

Nadruk bez cenzury – KLIK

Sytuacja dość dziwna, bo zazwyczaj streamerki jednak się uspokajają, przynajmniej w pewnym sensie. A tutaj jak widać, kobieta nie zamierzała przestawać. Trudno sobie wyobrazić, że po przykładowo 3 banach za to samo ktoś nie jest świadomy tego, że łamie regulamin.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka