w

Streamerka Twitch zbanowana za pokazanie pi*rsi i bawienie się nimi podczas transmisji

Jedna ze streamerek Twitch, która dopiero zaczynała swoją przygodę z TTV, została zbanowana.


Twitch ostatnio częściej zaczął się przyglądać basenowym streamom. Wszystko przez to, że niektóre osoby mocno przesadzały. Streamerki ubierały stroje kąpielowe, które dosłownie niczego nie zakrywały.

Do tego wystarczyło dodać pozycje, które uznawane są za sugestywne. Trochę to wszystko zaczęło wyglądać jak robienie kariery dzięki banom. Streamerki są banowane na 3-7 dni, a przy okazji swoich zawieszeń zyskują rozgłos. Permy zdarzają się niesamowicie rzadko.

Ban za pokazywanie za dużo

Jedna ze streamerek została zbanowana zaledwie po kilku transmisjach. Sama po trzecim streamie mówiła, że dostała ostrzeżenie od Twitcha i nie może się już tak zachowywać. “Tak”, czyli jak konkretnie?

Jej stroje kąpielowe niewiele zasłaniały. Taktyka na pokazywanie coraz więcej dalej działa. Ludzie głowią się, jak zdobyć te pierwsze 100-200 widzów, a tutaj wystarczył moment.

Zostało to okupione banem. Boop nie ma problemu z udostępnianiem linków nawet tych, których nikt inny normalnie by nie dał, ale ostrzegamy, że powód bana jest tylko dla naprawdę odpornych osób. Jego treść jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. I tak żebyście byli świadomi, co klikniecie, załączamy obraz z cenzurą:

Twitch po którymś razie zdecydował się zbanować streamerkę. Ta przeniosła się na Twittera. Na nim można było zobaczyć, dlaczego kobieta została zbanowana – KLIK.

Czy ktoś to śledzi tak naprawdę? Po Instagramie widać, że jak najbardziej.

W zeszłym tygodniu pojawiło się kilka bardzo podobnych banów. Tutaj było dość ekstremalnie, gdzie początkująca streamerka kompletnie się nie kryła, natomiast inne dziewczyny jeszcze mniej więcej uważały, by nie wyrwać bana w tak szybkim tempie.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka