w

Streamerka Twitch zbanowana za pokazanie stóp. Platforma uznała to za przesadę

Jedna ze streamerek Twitch została zbanowana na 3 dni za pokazanie stóp, co platforma uznała za „oferowanie zbyt sek****ego contentu”.


Streamerki naprawdę muszą się ostatnio pilnować. Jedna z nich została właśnie zbanowana na 3 dni za kręcenie kołem, a konkretnie umieszczenie na nim zbyt sek****ych pozycji. Znalazło się tam pokazywanie stóp i przysiady.

Platforma uznała, że jest to złamanie regulaminu, a streamerka została zawieszona. Kara nie jest jakaś duża, bo wynosi zaledwie 3 dni, ale i tak może bawić. Przy okazji, jest to ta sama kobieta, która jakiś czas temu uciekała na basenie przed dość mocno zirytowanym mężczyzną.

Ban za stopy na Twitchu

Ban jest za same pozycje na kole, a przynajmniej tak to wygląda. Czy banicja jest słuszna? Ktoś w moderacji chyba miał po prostu gorszy moment i uznał, że streamerka zasługuje na zawieszenie. Też pytanie, jak to było przedstawiane na streamie.

Równie dobrze streamerka mogła to w pewien sposób sek****lizować, o czym niestety widzowie się nie dowiedzą, bo VOD naturalnie jest w tym momencie niedostępny. Wiadomo, że stopy ogólnie są przez wiele osób postrzegane w bardzo konkretny sposób, co zapewne miało tutaj kluczowe znaczenie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka