w ,

Streamerka Twitch zbanowana za rysowanie postaci anime w “wulgarny” sposób

Jedna z popularnych streamerek Twitch została zbanowana za rysowanie postaci z gier i anime.


Twitch ponownie spotkał się ze sporymi kontrowersjami po tym, jak moderatorzy zdecydowali się zbanować jedną z artystek, zajmującą się między innymi rysowaniem kreskowych postaci.

Według autorki, jej prace nie przedstawiały niczego wulgarnego i zawieszenie jest niewłaściwe. Swoją pracą, za którą została zbanowana dzieli się na Twitterze.

Ban za anime na Twitch

Streamerka podzieliła się swoimi przemyśleniami na Twitterze, gdzie pisze wprost, że zachowała wszelkie środki ostrożności, a jej prace nie były związane z treściami tylko dla dorosłych.

Czy faktycznie tak było? Twitch ma spory problem, bo w tym momencie dochodzi do kuriozalnej sytuacji, w której prawdziwe piersi można malować i jest to nazywane sztuką, natomiast rysowanie ich może prowadzić do zablokowania kanału.

Teraz pytanie, czy ban słuszny, czy jednak nie. Na pewno nikt chyba nie zazdrości moderatorom Twitch, którzy muszą podejmować tego typu decyzje. Takie obrazki mogą być rozumiane w bardzo dwojaki sposób, a w końcu to do moderatorów należy decyzja, czy faktycznie to już 18+, czy jednak nadal nie.