w

Streamerka Twitch zbanowana za strój kąpielowy, który niczego nie zasłaniał. Kaliber podobny do poprzedniego

Twitch na poważnie wziął się za streamerki, które były przekonane, iż wystarczy wstawić do pokoju basen, by unikać banicji.


U niektórych baseny działają lepiej, u innych gorzej. Ta konkretna streamerka nie była w stanie zainteresować większej ilości osób i to pomimo transmitowania z basenu. Jej przygoda zaczęła się już w 2021 roku, łącznie w kategorii basenów ma przestreamowane ponad 100 godzin.

Jej statystyki pokazują, że ostatnio średnia ilość widzów wzrosła. Faktycznie, normalnie oglądało ją po kilkadziesiąt osób, by na ostatniej transmisji wzrosło to do ponad 130.

Co się zmieniło? Strój kąpielowy, ludzie zaczęli oglądać, bo streamerka wybrała taki, który praktycznie niczego nie zakrywał. Chwilowa popularność niezbyt się opłaciła, bo przełożyła się na bana – nie wiadomo na jaki okres.

Ban za strój kąpielowy

Bany za stroje kąpielowe to na Twitchu żadna nowość. Tylko w ostatnich miesiącach pojawiło się ich kilka. Przykładowo, jedna ze streamerek przymierzała swoje stroje i jeden zdecydowanie był dość mocno dopasowany, jeżeli tak to można nazwać. Klip bez cenzury – KLIK.

Podczas tych stremaów niekiedy zdarzają się kompletnie przypadkowe wpadki, jak ta z pokazaniem więcej, niż Twitch dopuszcza. Dziewczyna miała wiele wpadek. Wersja bez cenzury – KLIK.

Wracając jednak do streamerki, która właśnie została zbanowana. Niestety standardowo nie możemy tutaj pokazać całości, dlatego odsyłamy na naszą stronę – KLIK.

Twitch zaczął na to wszystko reagować, banując po prostu kanały, które przesadzają, lub ewidentnie liczą na rozgłos. Te bany nie są jakieś szczególnie dotkliwe, bo większość z nich przyznawana jest na 7 dni.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka