w

Streamerka Twitch znana ze swoich strojów i randkowania na streamie została zbanowana

Jedna z popularnych streamerek “kyootbot” została zbanowana na Twitchu. Co ciekawe, powód nie ma zbyt wiele wspólnego z jej transmisjami.


kyootbot kojarzona jest przede wszystkim ze swojego dość oryginalnego contentu. Jej transmisje polegają na rozmawianiu z kolejnymi osobami – są to swego rodzaju randki. Czat po jakimś czasie decyduje, czy streamerka ma rozmawiać dalej, czy przejść do następnej osoby.

Streamerka jest kojarzona także ze swoich dość odważnych strojów. Twitch nie ma jednak nic przeciwko nim, a przynajmniej tak to wyglądało do tej pory. Choć faktycznie, niektóre stylizacje były dość kontrowersyjne.

Za co ten ban?

Oficjalny powód nie jest znany, natomiast w społeczności streamerskiej mówi się, że chodzi o brak moderacji czatu. Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Od dłuższego czasu Twitch spogląda na to, jak zachowują się dane społeczności i brak moderacji obraźliwych określeń może skutkować banem.

Ban zapewne jest na maksymalnie 7 dni, choć Twitch pewnie przychyli się do ewentualnego skrócenia tej kary. Póki co wygląda to tak, jak wygląda.