w ,

Streamerka zbanowana za pokazywanie zbyt dużo ciała na Twitchu: “To mam streamować z zakonnicami?”

Kolejna streamerka na Twitchu została niedawno zbanowana.


Twitch praktycznie co chwilę aktualizuje swoje zasady wobec nagości na streamach. Mimo tego dalej jest wiele streamerek, które zakładają bluzki z odkrytym dekoltem, krótkie spódniczki i “przypadkowo” upuszczają coś na ziemię, by po chwili w dość osobliwy sposób po to sięgać.

Wszyscy wiedzą, że Twitch niekoniecznie jest dobrym miejscem na tego typu rzeczy i raczej nikogo nie zdziwiło, że Melina ponownie została zbanowana. Przypomnijmy, że streamerka miała już bana za nadmierne pokazywanie ciała.

“Mam streamować z zakonnicami w tle”

Kolejny, 24-godzinny ban został nałożony dwa dni temu, głównie za to, co działo się w tle streama. Normalnie pewnie nikt by się tym nie przejął, gdyby nie bardzo specyficzne wiadomości streamerki na Twitterze.

Ta wprost pytała, czy jedynym sposobem na uniknięcie bana jest streamowanie z zakonnicami w tle. Melina uważa także, że banowanie za to, co znajduje się w tle transmisji, jest grubą przesadą, a wręcz nadużyciem i zachętą dla trolli.

Zawieszenie nie było jednak spowodowane tylko i wyłącznie tym, co stało się w tle, ale także nadmiernym prezentowaniem swoich wdzięków. By zrozumieć, w czym rzecz, wystarczy wejść w najpopularniejsze klipy przynajmniej z 30 ostatnich dni.

Na razie nie wiadomo, czy Twitch w jakiś sposób będzie przykuwał większą uwagę do tego typu streamów, czy może pozwoli im dalej istnieć.