w

Streamerki Twitch kłócą się, która z nich powinna dostać bana, a która nie

Corinna Kopf została zbanowana na Twitch, teraz pisze o innych streamerkach, które niekoniecznie przestrzegały regulamin.


Jedna z modelek, która streamuje na Twitch została zbanowana za nieodpowiednią koszulkę. Oficjalnym powodem miała być “bielizna”. Teraz streamerka napisała o kilku innych dziewczynach, które robią gorsze rzeczy, niż ubieranie koszulki i nie doczekały się bana.

Ban został nałożony w nieszczęśliwym momencie, bo podczas świętowania urodzin. Przypomnijmy, że modelka ma ponad 400 tysięcy obserwujących na Twitch.

Kto powinien, a kto nie powinien dostać bana

Corinna Kopf napisała na Twitterze o tym, że niektórzy robią znacznie gorsze rzeczy i nie zostają zbanowani. Odpowiedziała na to inna streamerka, znana głównie z jednego incydentu.

O tym incydencie napisała zbanowana modelka, która przypomniała, jak Alinity miała pewien problem z psem, który był niezdrowo zainteresowany jej… Sami zobaczcie:

https://twitter.com/CorinnaKopf/status/1201553708389150720

Chodzi tutaj o sytuację z psem, która została shotowana i szybko stała się znakiem rozpoznawczym Alinity. Dziewczyny ewidentnie nie pałają do siebie sympatią.

Dalej pojawia się kolejna dyskusja, dotycząca niesłusznych banów i niekonsekwencji, jaką wykazuje się Twitch.

https://twitter.com/CorinnaKopf/status/1201562869671890950