w

Streamerki Twitch zarzucają sobie kopiowanie pomysłów, czyli spania, zmiany stroju, czy pisania nicków

Popularne streamerki są złe na siebie, bo jedna od drugiej miała skopiować pomysły na streamy.


Pomysły na streamy w Polsce są często zapożyczane zza granicy i nikt nie ma z tym większego problemu. Inaczej to jednak wygląda w momencie, gdy kopiowany jest pomysł jednego popularnego zagranicznego twórcy przez kogoś, kto również posługuje się głównie językiem angielskim i tworzy dla międzynarodowej społeczności.

W takiej sytuacji znalazło się kilka streamerek, które wzajemnie obwiniają się o kopiowanie contentu. Wszystko to zaczęło się od Indiefoxx. Możecie ją kojarzyć z nicków, które pisze po całym swoim ciele.

Napisała on na swoim Twitterze wpis odnośnie kopiowania jej pomysłów przez inną streamerkę.

 

Skopiowane pomysły na streamy

Indiefoxx zwróciła się do Amouranth (ją z kolei będziecie kojarzyć z “przypadkowego” pokazania miejsc intymnych) pisząc, że ta kopiuje:

  • Zmienianie stroju
  • Overlay
  • Tytułu streamów
  • Sposób ubierania się

W to wszystko włączyła się Melina. Tak, ją też możecie kojarzyć z podobnych akcji do Infiefoxx, czy Amouranth. Ta z kolei zarzuciła Infiefoxx kopiowanie.

W między czasie odpowiedziała też Amouranth.

Co z tego wszystkiego wynika? Że wszystkie streamerki zaczynają ze sobą rywalizować o to, która ma lepsze ubrania na zmianę, która napisze nick donejtora w lepszym miejscu, czy która będzie spać krócej.