w

Streamerzy śmieją się ze stanowiska Twitcha odnośnie dzieci oglądających kobiety w strojach kąpielowych

Twitch zorganizował swój stream, na którym padło kilka informacji na temat streamerek kąpiących się w basenach.


Twitch sam z siebie zorganizował transmisję, w ramach której widzowie mogli dowiedzieć się, jakie stanowisko ma obecnie platforma w przypadku streamerek, które namiętnie transmitują w strojach kąpielowych, ustawiając sobie jednocześnie baseny w pokojach.

Oprócz tego pojawił się również wątek dzieci i tego, że są one narażone na treści 18+. Odpowiedź osoby reprezentującej TTV wzbudziła skrajne emocje. Dlaczego?

“Wspaniałe” rozwiązanie Twitcha

Według Twitcha rozwiązaniem na to, by dzieci nie oglądały streamerek w strojach kąpielowych, jest manualne wybranie opcji odnośnie nieinteresującej treści. Wychodzi więc na to, że to wina samych użytkowników, że widzą takie, a nie inne transmisje – nie Twitcha.

Oczywiście spotkało się to z ogólną krytyką. Niektórzy na poważnie zjechali TTV od dołu do góry, twierdząc, że system nie ma tu nic do rzeczy, a platforma powinna uciąć wszystkie streamy, które mają zabarwienie 18+. Inni wzięli to bardziej humorystycznie, wytykając Twitchowi, że to jednak po ich stronie powinna leżeć weryfikacja streamów i tego, co się na nich znajduje.

Ta sprawa była i będzie kontrowersyjna. Na ten moment wydaje się, że Twitch z jakiegoś powodu nie chce zakazać takich transmisji. Jak słyszeliśmy wcześniej, nie jest to bowiem łamaniem ToS.