w

Streamerzy Twitch nie mogą odpalić tego filmu z Youtube, bo dostają permanentne bany

W momencie, gdy na Twitchu jest masa streamerek w bikini, ludzie dostają bany za pewien film z 2007 roku.


Mnogość streamerów, dostępnych w sieci filmów sprawia, że Twitch niekiedy podejmuje dziwne decyzje, uzależnione od całej masy różnych czynników. Efektem tego jest fakt, że streamerzy mogą dostać permanentne bany za obejrzenie czegoś, w czym kompletnie nie pojawiają się żadne sceny 18+.

Dlaczego więc za film z 2007 roku są bany? Cóż, chodzi tutaj o to, w jaki sposób nakręcono ten film i co przedstawia. Sprawę nagłośnił jeden ze streamerów, który został za to zbanowany i to permanentnie.

Ban za pewien stary film

Co prawda streamera już odbanowano, ale tylko ze względu na to, że sprawa zrobiła się medialna. Teraz trwa trollowanie streamerów, którzy oglądają ten film i tym samym narażają się na bany. A ludzie to oglądają, bo w teorii nie ma tam nic złego.

Ale to tylko w teorii, bo w praktyce jest to według Twitcha “nacechowane”. Zresztą Youtube oryginalnie też nałożył na to ograniczenia. Chodzi po prostu o to, że pokazywane są tutaj czynności “sugerujące” pewne rzeczy. A tego Twitch nie dopuszcza.

Bany za to prawdopodobnie będą zdejmowane tak, jak w przypadku “Dariusa”, ale można tym narobić streamerom sporo problemów i stresu. Twitch banuje za to permanentnie, a nie na 24 godziny czy 3 dni.