w ,

Streamuje Minecrafta na Twitch od września. Właśnie dostał 20 tysięcy subskrypcji tylko jednego dnia

Nie jest to wcale najpopularniejszy streamer, a jednak ludzie go na tyle polubili, że teraz bije kolejne rekordy.


Ten konkretny streamer zebrał już 1.5 miliona obserwujących. Warto dodać, że streamuje zaledwie od września, a jego przygoda z Internetem zaczęła się tak naprawdę od TikToka. Ranboo, bo o nim mowa, wybił się głównie na Minecrafcie.

Tę popularność zawdzięcza głównie prywatnemu serwerowi Dream SMP, należącego oczywiście do Dreama i jego znajomych. Wszystko to jednak ma swój początek na TikToku:

20 tysięcy subskrypcji na Twitchu tylko jednego dnia

Przypomnijmy, że subskrypcje w odróżnieniu od obserwacji są płatne. Jeden sub kosztuje 4,99€. Ranboo był w stanie przebić barierę 20 tysięcy subskrypcji na jednym Hype Trainie, a to naprawdę spory wyczyn.

Tym bardziej, że przed pojawieniem się na Twitchu, streamer zupełnie nie wiedział co zrobić ze swoim życiem i jak je dalej poprowadzić. A w ten sposób, w kilka miesięcy, stał się jedną z najbardziej rozpoznawalną osób z Minecrafta.

Licznik na górze idealnie pokazuje, w jakim tempie dochodziły nowe subskrypcje. W sumie w 24 godziny zebrało się ich ponad 20 tysięcy, a ogólnie ich liczba przekroczyła 50 tysięcy.

Najwięksi polscy streamerzy mają po kilka tysięcy subskrypcji, a tutaj wcale nie najpopularniejsza osoba ma ich aż 50 tysięcy. Bardzo możliwe, że ten Hype Train był nawet rekordem świata, natomiast do tej pory nikt tego zbytnio nie mierzył. Trudno więc jednoznacznie stwierdzić, czy mowa tutaj o rekordzie.

DołączObserwuj
Więcej z Minecraft