w

Streamy z basenu na Twitchu ewoluują, ale ten skończył się zalaniem kamery. Wpadka streamerki

Streamy z basenu są już pewną “metą”, jeżeli chodzi o Twitcha. Mało kogo dziwią, choć nadal powodują wiele kontrowersji.


Kontrowersje wokół tego typu streamów biorą się przede wszystkim z tego, że baseny rozstawiane są w domach tylko po to, by streamerki mogły założyć bikini i odsłonić w ten sposób więcej ciała. Jest to wówczas zgodne z ToS, dzięki czemu dziewczyny unikają blokady konta.

Streamy te cały czas się zmieniają, najpierw były tylko w domu, potem na basenach, a obecnie przenoszą się nawet na prywatne łodzie.

Wpadka kosztowała kamerę

“mjasmine”, którą obserwuje już ponad 205 tysięcy osób, zaliczyła sporą wpadkę podczas prezentowania funkcji łodzi, na której przebywała. W efekcie cały stream trwał nieco ponad 7 minut. Kamera nie nadawała się już do niczego, więc streamerka zakończyła transmisję.

Klip ten jest jednym z najpopularniejszych w kategorii Rozmowy i trudno się jakoś szczególnie dziwić. Ostatnio TTV podzieliło się na fanów tego typu transmisji oraz tych, którzy bardzo mocno je krytykują, wskazując, że są inne serwisy do pokazywania swojego ciała w taki sposób.