w

Stremerka Twitch opowiada o swoim niepokojącym sąsiedzie, z którym ewidentnie coś jest nie tak

Maya, jedna z najpopularniejszych streamerek na Twitch, którą obserwuje ponad 500 tysięcy osób, opowiedziała o swoim specyficznym sąsiedzie.


Sąsiedzi potrafią być prawdziwym utrapieniem. Streamerzy zazwyczaj narzekają na uciążliwe hałasy, na przykład podczas wielomiesięcznych remontów. Czasem jednak zdarzają się sąsiedzi, którzy sprawiają o wiele dziwniejsze problemy.

Maya podczas jednego ze swoich streamów opowiedziała o sąsiedzie, który dzwoni do niej w środku nocy, po odebraniu się nie odzywa albo robi jeszcze dziwniejsze rzeczy.

“Masz zły numer”

Maya opowiedziała ostatnio o swoim sąsiedzie, który ma problem z alkoholem. Jest też po prostu dziwny. Dzwoni często do niej o dziwnych porach, by po odebraniu w ogóle się nie odzywać.

Czasami dzwoni i po kilku razach przestaje. Czasem odbieram i słyszę tylko oddech. Dzisiaj w nocy odebrałam, bo dzwonił do mnie jakieś 4 razy (…) nie mówił nic przez sekundę i powiedział “masz zły numer”.

Sąsiad utrzymywał, że streamerka ma zły numer, by za chwilę znowu do niej dzwonić z tego samego numeru.

Ludzie zaczęli pytać, po co w ogóle odbiera, natomiast temat jakoś po prostu zniknął. Zdecydowanie jest to jedna z dziwniejszych historii z Twitcha, choć sąsiad ponoć nie wie, że streamerka jest kimś popularnym.