w

Sylwester Wardęga o Ekipie i Wersow: “Operacja za operacja”. Friz wypadnie z algorytmu?

Fot. https://youtu.be/xc7MGR1LmWc | https://youtu.be/vOxNdksXoNg

Sylwester Wardęga pojawił się na Kanale Sportowym, gdzie poruszane były bardzo różne tematy, również takie zahaczające o Ekipę.


Podczas ponad 2-godzinnej rozmowy pojawiło się wiele ciekawych informacji i wątków, które do tej pory nie były jakoś szeroko omawiane. Okazuje się przykładowo, że część z członków Ekipy odmówiła Wardędze pojawiania się w “psiakobusie”.

Oczywiście chodziło tutaj między innymi o Wersow, ale na przyjście do Sylwestra nie zgodzili się przyjść również Tromba, czy Marcysia. Co jeszcze zostało powiedziane?

https://youtu.be/xc7MGR1LmWc

Temat Ekipy Friza

Wątek Ekipy pojawił się już po kilku minutach. Wardęga wspomniał między innymi, jakie “straty” ma po tej całej akcji z Wersow.

(…) jakieś straty też są, bo młode pokolenie na pewno na mnie patrzy negatywnie teraz bardzo. To wystarczy wejść na TikToka i zobaczyć jakikolwiek materiał, gdzie ja tam występuje, to cisną po mnie, ale spoko, nie rusza mnie to (…)

Youtuber powtórzył w pewien sposób swoje słowa o tym, że to wcale nie jest tak, że on nie lubi Weroniki.

(…) Wersow też wpadła też w taki młyn. To nie jest tak, że ja nie lubę Wersow, po prostu krytykuję zachowanie, ale też jej zaczynam trochę współczuć, bo jeszcze jakiś czas temu nagrywała, że akceptuje siebie, akceptuje kompleksy, a wpadła w ten świat i operacja teraz za operacją, myślę, że się na tym nie skończy, co jest teraz. Ja już teraz mówię, że wygląda trochę, jak matka Stiflera i ona dalej w to brnie (…)

https://youtu.be/xc7MGR1LmWc

Wardęga mówił też wiele pomniejszych rzeczy, które dotyczyły Ekipy, ale nie są niczym nowym. Powtarza się stanowisko, że Ekipa swoje najwyższe wyświetlenia ma już za sobą.

(…) Trzeba pamiętać, że kariera internetowa, jak fortuna, kołem się toczy i teraz są bardzo popularni, chociaż i tak uważam, że ten peak największy mają za sobą, to wtedy, jak prowadzi te daily, to byli tacy najmocniejsi. Teraz tak naprawdę afera goni aferę u nich, jeżeli oddzielisz innych ekipowiczów od Friza, czyli np. w ich odcinku nie występuje Friz, ani nie występuje nikt inny z Ekipy, czyli np. taka Murcix, to tam już są problemy, żeby dociągnąć 200-300 tysięcy wyświetleń, za chwilę to będzie jeszcze bardziej spadało (…)

W innej wypowiedzi było ponownie o Murcix, Friz według Sylwestra póki co nie ma co się martwić o algorytm, ale reszta jak najbardziej. Wypadnięcie z niego jest bowiem bardzo bolesne, Youtube ma promować filmy do pewnego momentu, w którym widzowie po prostu przestają klikać, albo oglądać wystarczająco długo.

(…) Jestem bardzo ciekawy, jak zareaguje na to Ekipa, kiedy Murcix wrzuci film i zobaczy, że po jednym dniu ma 10 tysięcy wyświetleń, co się stanie, gdy w końcu Friz wypadnie z tego algorytmu. Na razie mu to nie grozi, ale tym innym członkom Ekipy już tak (…)

Cała rozmowa poruszała wiele innych wątków, ale jeżeli chodzi o Ekipę, to te najważniejsze wypowiedzi.