w

Sylwester Wardęga znowu ze szpilką w Wersow: “Friz zaraz będzie dzwonił”

youtube.com/user/krulestwo | youtube.com/channel/UCtVy1X-hcxAL2ZlS6TqMQFw

Sylwester Wardęga znowu zaczepił Wersow, tym razem przez jej nowy filmik.


Można powiedzieć, że najgorszy okres Ekipa ma za sobą. Friz ruszył z nowym projektem, który wśród widzów został przyjęty bardzo pozytywnie. Oczywiście pojawiły się głosy krytyki, głównie pod adresem “telewizyjnego formatu”.

Tak, czy inaczej, wyświetlenia Ekipy wracają do normy. Nieco kontrowersji jest jeszcze wokół dziewczyny Mini Majka i jej umiejętności prowadzenia samochodu, natomiast Wersow wraca z wyświetleniami do normy i raczej wszyscy będą zapominać o sprawie z logo.

Ale jest osoba, która nie zapomni

Widzowie może i zapomną, ale Sylwester Wardęga już nie. Youtuberka ostatnio nagrała film, w którym wybrała się do pracy w pizzerii. Na samym początku odcinka poprosiła widzów, by ci wysyłali propozycje prac, które mogłaby sprawdzić.

(…) proponujcie mi w komentarzach poniżej, jakie inne prace mam podjąć, a ich spróbuję (…)

Wardęga od razu przeszedł do sekcji komentarzy. Po chwili zastanowienia chciał wpisać “Artystka”, jednak zrezygnował z tego pomysłu. Potem wpisał coś w miarę normalnego, jak “Górnik”. Ktoś na czacie rzucił natomiast słowo klucz, które finalnie pojawiło się jako komentarz:

(…) Prawnik… To znowu będą mnie hejtować za ten komentarz. Friz zaraz będzie dzwonił. I znowu wyszło, że dokuczam, ten live jest dowodem, że chciałem dobrze (…)

To jednak nie koniec, Sylwester miał kilka innych pomysłów, jak grabarz. Komentarz ten jednak się nie pojawił, Youtuber zrezygnował z jego wstawienia i po prostu przeszedł do oglądania filmu.

Nie ma tu żadnego ciągu dalszego, Friz na to oczywiście nie odpowiedział. Wersow nie ma zwyczaju usuwania komentarzy ze swojego kanału, więc odpowiedź Wardęgi nadal jest widoczna.

Na koniec śmiejąc się Sylwester powiedział, że Weronika testuje różne prace, bo wie, co nadchodzi. Szczerze jednak powiedział:

Ja lubię Weronikę, ona ma dobre serduszko ja uważam, ona się naprawdę stara. To jest dobra dziewczyna, tak uważam i to jest moja szczera opinia, że ona jest taka trochę do rany przyłóż. Nie jest za mądra, bo te ruchy jej to były z głupoty (…)

Wardęga sam powoli podsumowuje tę sytuację i całą postać Weroniki. Widać, że dochodzi już do pewnych wniosków i jeżeli sprawa z logiem zostanie zakończona, to prawdopodobnie skończy się tak aktywne komentowanie ruchów Wersow.