w

Szalony Reporter pyta co zrobić z nagraniem nastolatków uprawiających s*ks. Tym razem to Kraków

Szalony Reporter to postać, którą najbardziej możecie kojarzyć z Fame MMA. Nagrywa też z Tańculą, ma swój profil na TikToku.


Szalony Reporter zazwyczaj publikuje na swoim profilu inne treści, ale tym razem zwrócił uwagę osób powiązanych z Internetem nieco bardziej. Reporter kojarzony jest przede wszystkim z Fame, czy rozmów z Arkadiuszem Tańculą.

Na profilu Twitter należącym do youtubera, czy też tiktokera pojawił się dość zaskakujący wpis o pewnym nagraniu. Trochę się przypominają te ostatnie akcje z nagraniami z Gorlic, czy Krosna.

Kolejne dziwne nagranie

Tym razem przynajmniej wiadomo, że to nagranie istnieje. Wpis Szalonego Reportera został już usunięty, natomiast pierwotnie wyglądał on tak:

Jest to ten jeden przypadek, gdzie nie mamy screenów „akcji”, ani samego filmu. Co ciekawe, na ten wpis odpowiedział Nitro i to między innymi dlatego zrobiło się o tym głośniej.

Trudno powiedzieć, czy będzie jakiś ciąg dalszy tej historii. Jeżeli nagranie posiada jedna osoba, to zapewne zostało to wysłane także do innych. Możliwe, że za jakiś czas wypłynie to do sieci – póki co w temacie zapadła cisza.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka