w

Szymool po groźbach od Polaka zastanawia się nad dość zaskakującym ruchem. Czy to jeszcze Fame MMA?

Adrian Polak ostatnio nie ma zbyt dobrej opinii w sieci.


Cały świat freak fightów do tej pory miał pewne granice, które się zacierają. Ludzie wskazują tutaj często zachowanie Adriana Polaka, który zaczął po prostu innym grozić. Co ciekawsze, sam udostępnia publicznie swoje groźby względem innych influencerów.

Ludzie zaczęli mocno krytykować to zachowanie i wspominać, że to nadal jest świat freak fightów, a nie gangsterskich porachunków, w którym grozi się po prostu śmiercią. Teraz Szymool na jednym z Discordów napisał, że zastanawia się nad dość ciekawym ruchem.

Polak vs Szymool

Wszyscy, którzy oglądają Szymoola od dłuższego czasu wiedzą, jak napięta sytuacja była między nim a Adrianem Polakiem. Finalnie skończy się to prawdopodobnie walką na Fame, o ile federacja będzie w stanie zapewnić odpowiednie pieniądze.

Przypomnijmy, że Adrian Polak sam w swoim filmie pokazał, jak otwarcie groził Szymoolowi. Dokładny moment:

Sprawa zrobiła się dość głośna, bo widzowie rozumieją dymy, chęć podbicia oglądalności, ale tutaj ich zdaniem przekraczana jest pewna granica. Dlatego na jednym z Discordów Szymool napisał, że zastanawia się nad zgłoszeniem tego na policję.

Trudno powiedzieć, czy do tego dojdzie, ale warto wspomnieć, że w końcu niezależnie od wszystkiego przykładowo Ferrari miał przygody z maczetami, wówczas wszyscy trochę się opanowali w swoich zapędach. Teraz Adrian zaczyna wracać do tych klimatów.

Szymool finalnie jest normalnym gościem i raczej trudno się dziwić, że chce w jakiś sposób się zabezpieczyć, skoro dostaje groźby rzucane w twarz.


Przy okazji, wiele osób na DC podaje się za pracowników Boopa, redaktorów. Żaden z redaktorów nigdy niczego nie napisał na żadnym z tych Discordów. Wszystkie osoby piszące, że pracują w Boopie, po prostu kłamią.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka