w

Tak Big Brother manipuluje w swoim montażu. A wiele osób daje się na to nabrać

Oczywiście tego typu reality show nastawione są na to, by coś się działo, ale czasami aż do przesady.


Big Brother to jeden z tych programów telewizyjnych, które w Polsce były oglądane bardzo chętnie. Tego typu reality show zawsze przynoszą wiele wrażeń i trudno się dziwić.

Celem telewizji jest właśnie zwiększenie oglądalności do maksimum. To dlatego twórcy programów czasami dopuszczają się mocnej manipulacji faktami czy montażem. A tu zostało to przyłapane na gorącym uczynku.

Big Brother i nieładna zagrywka w montażu

Ludzie od dawna lubią wyszukiwać w różnych programach czy reality show tzw. ustawek, manipulacji czy odgórnych scenariuszy. Zwłaszcza że w ostatnich latach telewizja bardzo lubi sprowadzać wszystko do tego typu zagrywek i nic w tym dziwnego – w końcu liczy się oglądalność.

Tym razem jednak montażyści mocno przeoczyli, że uczestniczka, o której mowa, była mocno widoczna też w poprzedniej scenie. Big Brother został złapany na gorącym uczynku.

Video

TT: https://www.tiktok.com/@juszesek/video/7306160145237560608

Cóż, montażyści i producenci chyba po prostu stwierdzili, że nikt nie zauważy i stwierdzili, że poddają jedną z uczestniczek właśnie takiej narracji. Ale na szczęście coraz więcej osób zauważa takie szczegóły i na nie reaguje.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka