w

Tak Nitro planuje wrócić do Internetu. Zbanowany youtuber liczy na kasę od widzów za odcinki

Nitro ujawnił, że planuje pójść w kierunku czegoś swojego. To kolejny zbanowany influ, który chce stworzyć własną platformę.


Kick chyba nie rozwija się tak, jak Nitro by tego chciał. Youtuber nie otrzymał odpowiedzi od Twitcha, z YT dalej sytuacja jest niepewna, więc Nitrozyniak wpadł na pomysł, by otworzyć własną platformę.

Nie jest to nic innowacyjnego i do tej pory nikomu się to nie udało. Ostatnią próbę podejmował Wojtek Gola z Rafonixem. Ich „Chude byki” zakładały filmy na platformie z płatnością 19zł miesięcznie. Projekt zwinął się szybciej, niż wszyscy zakładali.

Nitro chce zrobić to samo

Nitro, pozbawiony w sumie możliwości publikowania filmów w „rozsądnym” miejscu planuje stworzyć swoją platformę. Jego pomysł zakłada, że widzowie będą mu płacić za dostęp do filmów od 10 do 15 złotych miesięcznie.

Youtuber uważa, że znajdzie się całkiem sporo chętnych do opłacania lepszej jakości. Normalnie filmy byłyby dostępne jedynie w jakości 480p, natomiast po zapłaceniu już normalnie w 1080p. Czy ktoś będzie za to płacił? Cóż, nie wiadomo.

Klip: Reziner SHOTY

Na pewno tak, jak mówi Takefun, ludzie będą to od razu przerzucać na Youtube. I to niezależnie od zgłoszeń. Są raczej małe szanse, że w dłuższej perspektywie czasu to wyjdzie. W końcu masa streamerów próbowała czegoś takiemu i nikomu się nie udało.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka