w ,

Tak streamerka Twitch czyści obiektyw kamery. Natychmiastowy skok widzów gwarantowany

Streamowanie czasem wymaga niekonwencjonalnych kroków, a przynajmniej z takiego założenia wyszła koreańska streamerka.


Streamerki są niesamowicie kreatywne, jeżeli chodzi o obchodzenie zasad i regulaminów Twitcha. Ostatnio popularnym było między innymi specyficzne naklejanie plastra, teraz popularność zdobywa klip streamerki czyszczącej obiektyw.

Może nie byłoby to takie dziwne, gdyby nie miało miejsce kilkukrotnie podczas jednej tylko transmisji. VOD zostało usunięte, klipy ze względu na 18+ także są niedostępne, przynajmniej w teorii.

Jak wygląda czyszczenie obiektywu na Twitchu?

„leelate” nie jest jakaś niesamowicie popularna, jej streamy śledzi średnio nieco ponad 50 osób. 29 licpa nastąpił jednak przełom. Ponad 3-krotny skok widowni spowodowany był strojem i czyszczeniem obiektywu.

Tyle, że streamerka użyła do tego swojej bluzki, odsłaniając przy okazji dekolt. Gdybyście się zastanawiali, to nie, kanał nie został zbanowany.

Video

Wszystko zależy w takich sytuacjach od tego, czym dana czynność była podyktowana. Tutaj streamerka po prostu przetarła obiektyw – w teorii nie jest to nic złego. W praktyce… Czy ten obiektyw był zabrudzony?

Oczywiście klip zyskał ogromną popularność, widziało go ponad 100 tysięcy osób. W tym momencie jest już niedostępny, przynajmniej na Twitchu.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW