w

Tak w przyszłości będzie wyglądać sekcja “Rozmowy” na Twitch. Przerażająca wizja

Na Twitch pojawił się bardzo ciekawy stream, który już teraz jest wymieniany jako idealny przykład tego, jak w przyszłości będzie wyglądać kategoria “Rozmowy”.


“Rozmowy” na Twitch to obecnie druga najpopularniejsza kategoria. Streamują tam głownie kobiety, które zgodnie z nazwą kategorii, zwyczajnie rozmawiają z widzami.

Choć nie jest to żadną zasadą, bo streamuje tam wiele osób w przerwach pomiędzy kolejnymi grami. Teraz zobaczyliśmy, jak to może wyglądać w przyszłości.

Stream pokazujący, jak to może wyglądać

codemiko swój kanał opisuje, jako transmisję wirtualnej postaci, która z jakiegoś powodu zglitchowała się na tyle, by wyrwać się z cyfrowego świata i rozmawiać z realnymi osobami. Jak to wygląda w praktyce?

Przyznacie, że patrzy się na to z zaciekawieniem, ale i pewnym niepokojem. Już teraz niektóre koncerty grają hologramy, a codemiko pokazuje, jak technologia może być używana przykładowo na Twitch.

Brakuje tu oczywiście realności, natomiast wydaje się to jedynie kwestią czasu, gdy nie będziemy w stanie odróżnić, czy naprawdę widzimy rzeczywisty wygląd konkretnej osoby, czy może jej zmienioną, cyfrową wersję.