w

Taka wpadka, jaką zalicza ta streamerka to już nikogo nie dziwi

Takie wpadki nie tylko nikogo już nie dziwią. One w ogóle nie są już usuwane. Po prostu Kick, bo to o tej platformie mowa uznaje, że to norma.


Tych wpadek jest już tak dużo, że platformy po prostu przestają powoli za to banować. No chyba, że rzeczywiście masa osób zgłosi jakiś klip. Wydaje się, że teraz trzeba zrobić coś naprawdę grubego, by w ogóle zwrócić na siebie uwagę.

Pomyłki platform, czy tego typu rzeczy to już pewien standard, ale są one tak oczywiste, że aż szkoda o nich wspominać. Widać więc, jak bardzo ten rynek się zmienił. Dzisiaj mało kto już szczególnie przeżywa te wpadki.

A to już norma

Nawet na polskim Twitchu klipy nie są już usuwane. W sumie nie wiadomo też dlaczego konkretnie. Niby są ludzie przeglądający polskie transmisje i odpowiadający na zgłoszenia, ale banów ostatnio nie ma, przynajmniej nie za takie rzeczy. Dziewczyny więc pozwalają sobie na coraz więcej i więcej.

Video

Oryginał. Wiadomo, że na Twitchu pewnie byłyby konsekwencje, ale na Kicku żadnych. Można wręcz podejrzewać, że tak za rok już w ogóle będzie to taki standard, że nawet nikt nie będzie robić już z tego klipów. Obecnie jest to TOP 1 klip na Kicku z ostatnich 24 godzin. I co? I nic, zero reakcji.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka