w

Takefun do Kapcra Blonksy’ego: “Fistaszek, schowaj już to ego, odkleiło ci się”. Spięcie na Youtube

Kacper Blonsky miał małe spięcie z Nitrem i Takefunem. Nie było ono jakieś niesamowicie wrogie, a youtuberzy bardziej po prostu się przekomarzali.


Kacper Blonsky kilkukrotnie pokazywał już, że umie wbijać małe szpileczki. Youtuber znany jest między innymi z tego, że ostatnimi czasy mówi dokładnie to, co myśli. Tym razem natrafił w dyskusji na “godnych przeciwników” w postaci Takefuna i Nitro.

Zarówno Nitro, jak i Takefun nie dadzą sobie dmuchać w kaszę, dlatego po małej dyskusji podczas grania w LoLa, Takefun powiedział, co obecnie myśli na temat Kacpra. Nie padły tam żadne mocne słowa.

Takefun vs Kacper Blonsky

Spięcia tego typu zawsze zdobywają dużą popularność, bo dzieje się to oczywiście pomiędzy popularnymi osobami. Oczywiście nie nie ma tutaj mowy o jakimś podłożu pod walkę, choć kto wie – obecnie w Fame, czy innych organizacjach coś takiego wystarczy.

Video

Klip: SZOCIK

To ogólnie bardzo ciekawa sytuacja, w której spotkały się 3 bardzo mocne osobowości. Łatwo sobie wyobrazić, że to nie ostatnia tak wymiana zdań i być może delikatne “spięcie”.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka