w

Takefun o niepokojących ruchach, jakie robi Fame MMA. To początek końca zainteresowania walkami?

Takefun podczas jednej ze swoich transmisji wspomniał, jaki ma pogląd na Fame MMA, ale także ogólnie na freakowe gale.


Ostatnio wśród osób interesujących się freakowymi galami wiele mówi się o możliwym spadku zainteresowania wynikającym głównie z przesycenia runku. Co chwilę jakaś gala, co chwilę ktoś się z kimś kłóci, w efekcie czego zainteresowanie po prostu maleje.

Nowi zawodnicy podchodzą do gal już z większym wyważeniem, rozsądkiem. Wszystko to zaczęło się dość spontanicznie, a oktagon rzeczywiście był miejscem do rozwiązywania konfliktów. Teraz często można odnieść wrażenie, że konflikty tworzy się tylko po to, by móc je potem spieniężyć za pomocą walki.

Fame MMA stara się wszystko spieniężyć?

Takefun mówiąc o możliwym spadku popularności gal freakowych wspomina, że z tego, co obserwuje youtuber, to Fame MMA stara się ostatnio mocno wszystko przekładać na pieniądze. Federacja robi przecież swoją dość kontrowersyjną loterię, w sklepach są batony, próbowano wchodzić w rynek krypto, a ponoć w tym roku ma się pojawić coś jeszcze.

Klip: SZOCIK

Czy Fame rzeczywiście będzie miało z tym problem? Czas pokaże. Sama federacja wielokrotnie wypowiadała się, że póki co ma jeszcze wiele możliwości, jeżeli chodzi o zawodników. Tyle, że rzeczywistość pokazuje coś nieco innego – już teraz przecież HL i Fame wypożyczają sobie zawodników, a to według widowni może pokazywać, że interesujących osobowości zaczyna powoli brakować.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z Rozrywka