w ,

Ten stream 18+ na stronie głównej Twitcha to już inny poziom. Widzowie krytykują platformę

Strona główna Twitcha to niekiedy naprawdę dziwne miejsce.


O stronie głównej, sposobach promocji TTV różnych transmisji można napisać wiele. Widzowie przyzwyczaili się, że widzą tam treści, które nijak nie odpowiadają ich preferencjom. Teraz jednak społeczność bardzo mocno krytykuje platformę za to, co pojawiło się niedawno jako „główny’ stream.

Była to transmisja ewidentnie nacechowana treściami nieprzeznaczonymi dla osób poniżej 18 roku życia. Zdaniem społeczności jest to o tyle niepokojące, że zgodnie z regulaminem wszyscy poniżej 13 lat mogą mieć na Twitchu konto.

Strona główna Twitcha bywa zaskakująca

Duże emocje wywołał ten oto stream:

Video

Trudno znaleźć o nim jakiekolwiek informacje, ma nieco powyżej 1000 obserwujących, żadnych zapisanych filmów, czy klipów.

Najprawdopodobniej jest to jakaś zewnętrzna platforma, która prezentuje treści różnych „artystów”. VOD jest niedostępny, nie zachowały się żadne dodatkowe nagrania, więc trudno stwierdzić, co tam się działo, oprócz tego kilkudziesięciosekundowego wycinka.

Wszystkie transmisje nacechowane seksualnie są niezgodne z TOS, w tym wypadku trudno mieć wątpliwości, że mowa o takim właśnie streamie. Nic dziwnego, że na Twitterze pojawiła się ogromna dyskusja na ten temat.

Kanał na ten moment nie został zbanowany i jest normalnie dostępny. Nie ma jednak na nim żadnych treści.

DołączObserwuj
Więcej z NSFW