w

Ten „strój na basen” jest całkowicie zgodny z regulaminem Twitcha. Streamerka robi takie pozy

Podczas gdy Amadeusz Ferrari dostawał bany na Twitchu za strój, jaki miały Tajki, niektóre dziewczyny kompletnie nie mają żadnego problemu z ubieraniem czegoś takiego.


W tym momencie basen jest na Twitchu wręcz jakimś magicznym przedmiotem, który pozwala na ubieranie się w rzeczy, które normalnie nie są dozwolone. Co zabawne, nie trzeba się w tym basenie kąpać ani nawet używać.

Wystarczy, że stoi on gdzieś w rogu i streamerki nie są banowane. Większość dziewczyn wykorzystuje to po prostu do ubrania strojów kąpielowych, ale są przypadki, gdzie jest to pchane o wiele dalej.

A to jest ponoć zgodne z regulaminem

Od zrobienia tego klipu, który stał się viralem, minęło już kilkadziesiąt godzin. Gdyby miał się pojawić ban, to zapewne już byłby nałożony. Streamerka ubrała coś, co jej zdaniem jest strojem kąpielowym. Basen widoczny jest z lewej strony.

Ktoś ma jakieś wątpliwości co do tego, że jest to w pewien sposób sugestywne? Z pomocą przychodzą gry, w których należy tańczyć. Tam i tak wykonuje się „dziwne pozycje”, więc już nie ma szans, że ktoś coś zarzuci.

Wygląda to dość zabawnie w momencie, gdy kanał chociażby Amadeusza został niedawno zbanowany za strój, jaki miała na sobie jedna z Tajek. A tutaj na spokojnie basen ochrania przed banem.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka