w

To jest ten „wyciek z Wersow”. Film, który zdobywa coraz większą popularność

W sieci pojawia się mnóstwo informacji o jakimś przecieku z Wersow. Nie jest trudno go namierzyć, choć trzeba wiedzieć, gdzie szukać.


Kilka dni temu w sieci pojawił się film, na który czekały chyba wszystkie te scammerskie serwery Discord. Na pewno kojarzycie akcję, w której serwer spamuje wszędzie, gdzie się da, że ma coś wręcz nieosiągalnego, wystarczy wejść i sprawdzić.

Cóż, tak też jest i tym razem. W sieci poszła bowiem plotka, że pojawił się jakiś film z Wersow. Wszystko to wzięło się z przeróbki, która jest skutecznie usuwana z sieci. Oryginał nie ma zbyt wielu wyświetleń, ale kopie już tak.

Co to za film?

Oryginał został sprytnie nazwany jako „Not Wersow”, jest to bowiem coś w rodzaju deepfake, a może i sam deepfake.

Wszystko to zaczęło się 5 dni temu, materiał został obejrzany mniej, niż tysiąc razy, ale to wystarczyło, by przeszedł na Twittera, a o sprawie zrobiło się głośno na TikToku.

Co to jest? To klasyczny film tego samego pokroju, który nie ma nic wspólnego z prawdziwością. Nie jest to żaden wyciek Wersow, a przerobiona, doklejona twarz. Z czymś takim influencerki borykały się już kilka miesięcy temu. Wówczas zamknięto subreddit odpowiedzialny za tworzenie tego typu rzeczy.

W tym przypadku materiały też są usuwane i raczej trudno się dziwić. Oryginał nie jest jakoś szczególnie ciekawy, to tak dla kolegi pytającego o link.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka