w

To koniec jednego z największych polskich kanałów wokół freak fightów. Zbyt dużo „hejtu”

Jeden z największych kanałów na temat polskich freak fightów i Internetu kończy swoją działalność. Dla wielu osób to zaskoczenie.


Wokół freak fightów urosło wiele różnego rodzaju projektów. Jedne się wybiły, inne szybko straciły jakąkolwiek popularność. Ten projekt dał radę się utrzymywać na powierzchni przez kilka dobrych miesięcy. Ostatecznym powodem jego zakończenia jest hejt i brak możliwości rozdzielenia słów obu prowadzających.

Faktycznie w ostatnich tygodniach nawet Wardęga poruszał ten temat, mówiąc, że na kanale tym pojawia się masa fałszywych informacji, które nie są w żaden sposób weryfikowane. Panowie tłumaczyli to tym, że niektóre plotki się sprawdzają, a inne nie.

To koniec – Szalony Tancula

Kanał o nazwie „Szalony Tancula” przechodzi do historii, przynajmniej na ten moment. W przeszłości było wiele przypadków, gdy ktoś ogłaszał odejście, by wrócić kilka dni później, niby przez prośby widzów. Jak będzie tym razem? Tego nie wiadomo.

Największą bolączką dla Arka był brak możliwości wyodrębnienia jego zdania od tego, co mówi Szalony Reporter. Efekt tego taki, że to Tańcula był często mocno krytykowany za słowa, których nie wypowiedział. Z filmu wynika, że ludzie traktowali to jako jedność, a nie dwie osobne persony.

Kanał kończy na raczej dobrych statystykach. Ostatnie 30 dni to co prawda spadek oglądalności o 11%, ale wiadomo – Święta. Rekordowy miesiąc pod względem wyświetleń przyniósł w sumie ich 1.4 mln.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka