w

To koniec największej konkurencji, jaką miał Friz. Domownicy się wyprowadzili, to koniec projektu

Wygląda na to, że Friz traci kolejną konkurencję, która historycznie była jego największym problemem. Ostatnimi miesiącami mało kto w ogóle pamiętał, że coś takiego istnieje.


Friz jako pierwszy przeniósł amerykański pomysł stworzenia ekipy i wspólnego zamieszkania. Potem pojawiły się inne wersje, w tym m.in. Team X – początkowo oba te projekty radziły sobie naprawdę dobrze i w pewnym momencie można było nawet sądzić, że to Team X wychodzi na tym wszystkim lepiej.

Nawet teraz w wielu sklepach czy drogeriach można spotkać produkty Team X. Nie zmienia to jednak faktu, że projekt ten dobiegł końca. Ostatnie wyświetlenia nie były zbyt zadowalające, bo wahały się od 15 do około 30-50 tysięcy. Co ciekawe, kilkanaście dni temu na kanale pojawiła się piosenka z Natsu World.

To koniec Team X

Nie wiadomo jeszcze, czy to ostateczne zamknięcie całego projektu, jakim był Team X, czy może tej edycji. Tak czy inaczej, projekt według domowników dobiegł końca.

Trudno powiedzieć, co będzie z tym dalej. Może niedługo pojawią się nowi infuencerzy, a może Team X ogólnie przejdzie do historii. Na pewno projekt kończy się w cieniu słabych wyników głównego kanału. Sami członkowie radzą sobie raczej dobrze na swoich prywatnych profilach na TikToku czy Instagramie.

Trudno powiedzieć, czy twórcy Team X w ogóle się zorientowali, że od jakiegoś czasu po kliknięciu z karty filmu w ich „Team X”, Youtube przenosi do kompletnie innego kanału.

Może nie jest to bezpośrednią przyczyną spadku wyświetleń, ale mogło mieć to jakiś tam wpływ na pozycjonowanie filmów.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka