w

TransTV zbanowane na Twitchu po raz drugi. Instagram usuwa posty „aktorek” bo widać za dużo

Kanał Natana Marconia na Twitchu został wczoraj zbanowany. Jest to więc drugi ban dla samego TransTV – pierwsza blokada była na kanale Amadeusza Ferarri.


Już wiadomo, że TransTV będzie miało na Twitchu bardzo ciężko, jeżeli chodzi o sprostanie regulaminowi. Dlatego streamerzy chcą wybrać się na inną platformę, potencjalnie Kick. Warto jednak wiedzieć, że Kick nie jest jakąś odklejoną platformą, na której wszystko można.

Polscy streamerzy pokazują tam treści dla dorosłych, ale trzeba wiedzieć, że Kick na to również nie pozwala. Choć na razie nie jest to szczególnie egzekwowane.

Tak czy inaczej, kanał Natana Marconia również został zbanowany. W tym momencie z kolei kanał Amadeusza jest normalnie dostępny.

Za co ten ban?

Ban jest z dokładnie tego samego powodu, co wcześniej. Twitch uznał, że gdzieś na streamie pojawił się nieodpowiedni strój. Trudno jednak dotrzeć do konkretnego momentu.

Ban jest na zaledwie jeden dzień, więc nie jest jakiś szczególnie szkodliwy.

Co ciekawe, osoby występujące na tych transmisjach same je promują, zresztą ich nicki wyświetlały się normalnie na ekranie. I tak im większy ruch, tym większe zainteresowanie Instagrama. W efekcie jedna z osób miała usuwane posty, na których było widać za dużo. Jakby ktoś pytał o nick – ponybunyx na Instagramie. Jest też drugie konto z dodatkowym „x” na końcu.

Zaczyna się z tego robić naprawdę duży projekt, do którego dołączają streamerzy, a także dodatkowe aktorki i aktorzy, którzy to wszystko napędzają.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka