w

Tromba o Mini Majku: „Będąc w Ekipie, jesteś zmuszany, by kolegować się ze wszystkimi”

Xayoo spytał Tromby, co tam u Mini Majka. Youtuber zupełnie zapadł się pod ziemię po niezbyt udanym filmie z prezentami dla Pauliny.


Tego typu rzeczy to urok transmisji na żywo. Czasem powie się coś, co może być odebrane w bardzo różny sposób. Tak też było tym razem. Tromba podczas rozmowy z Xayoo wspomniał, jak wyglądają obecnie relacje między nim a Mini Majkiem.

Ludzie dowiedzieli się, że nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Była Ekipa wcale nie trzyma się ze sobą tak blisko, choć oczywiście nikt z nikim nie urwał kontaktu.

Tromba o Mini Majku

Tromba, mówiąc o Mini Majku, nazwał go „ekipowym przyjacielem”, co zdaniem youtubera należy odróżnić od takiego zwykłego przyjaciela. To dużo mówi o całej tej relacji i tym, jak to wygląda naprawdę.

Ludzie mogli usłyszeć takie opinie o Majkelkach, czyli produkcje samego Mini Majka, który na ten moment jest dostępny jedynie w sieci sklepów Dino – oznacza to tyle, że nie wszyscy mają dostęp do samych prażynek.

Klip: Grubeszoty

Tak, jak mówił Friz, niektóre przyjaźnie po prostu z czasem zanikają. Tutaj widać, że nie do końca chodziło o taką prawdziwą przyjaźń, która wynika zwyczajnie z przyjemności rozmawiania ze sobą i przebywania w swoim towarzystwie.

DołączObserwuj
Więcej z Rozrywka