w

Tromba odpowiada na plotki o Marcysi. Potwierdza, że youtuberkę bardzo to dotyka

TikTok choć ma swoje plusy, to ma też sporo dużych minusów. Jednym z nich jest fakt, że nawet te najgłupsze teorie potrafią stać się niesamowicie popularne.


O tym, że Marcysia tańczyła w klubie, czy podejmowała się innych prac głośno było już lata temu. Wówczas jednak nikt nie doszukał się niczego więcej, bo nie było w tym sensu. Z resztą, teraz też nie ma, ale Internet się zmienił i obecnie wszędzie ludzie węszą spisek.

Dlatego temat Marcysi znowu stał się bardzo popularny. Najpierw za sprawą bzdurnej teorii z Wardęgą i donoszeniem mu, teraz poprzez kolejne plotki o tańczeniu w klubie.

Tromba odpowiada

Na te plotki odpowiedział Tromba. Ludzie jednak dziwią się, że po prostu youtuberzy tego nijak nie dementują i przyjęli taktykę Wersow – czyli przeczekać, aż ludzie przestaną o tym mówić. Tyle, że jak wspominaliśmy, sieć mocno się zmieniła. Teraz po prostu trzeba coś powiedzieć, bo ludzie nie dadzą z tym spokoju.

Oryginalnie napisał o tym Nitro, potem skomentował to również Tromba. Youtuberzy nie mają wątpliwości, że powielanie tych plotek jest bardzo słabe.

Tromba niedawno informował, że póki co będzie nieco spowalniał z publikowaniem filmów. W przypadku Marcysi nic nie jest pewne, ale youtuberzy na pewno mają plan na wakacje.