w

Tromba odpowiada na pytanie o dramę Wersow. Czy Ekipa Friza to odczuła?

Do tej pory nie było praktycznie żadnej odpowiedzi ze strony Ekipy Friza odnośnie niedawnej sytuacji z Wersow. To się zmienia, choć nie jakoś bardzo.


Przypomnijmy, że jakiś czas temu Vogule Poland i Sylwester Wardęga nagrali film odnośnie Wersow i tego, że miała odtworzyć zdjęcie z zagranicznego Instagrama, nie podając do tego źródła. Zrobiło się to niesamowicie głośne, ale szybko ucichło.

Z tej małej dramy zrobiła się o wiele większa i co ciekawe, już na linii Vogule Poland vs Sylwester Wardęga. Obie strony nagrywają na siebie filmy, komentują w mediach społecznościowych, czy piszą artykuły. Dzięki temu w pewien sposób ludzie zapomnieli już o Weronice.

Co na to Tromba?

Tromba był kolejnym gościem, jaki pojawił się w RealCast, czyli podcaście tworzonym przez Unboxalla. Zgodnie z przewidywaniami, padło tam pytanie bezpośrednio o stosunek Tromby i Ekipy do sytuacji ze zdjęciem Weroniki.

“Ludzie chcą, skoro Ty jesteś tutaj, to żebym zapytał na przykład. co myślisz o tym, że na przykład Wardęga najeżdża, to znaczy najeżdża, jest drama, dramka, wpadka, że Wersow przerabia jakieś rzeczy, że Wardęga nagrał film itd. W ogóle czy chcesz się do tego odnosić?” – pyta Unboxall

To pytanie, choć zbudowane w dość skomplikowany sposób, dotyczyło oczywiście kwestii zdjęcia i Wersow. Co na to Tromba?

“Ja nie jestem w głowie, ani w skórze Weroniki. Wiadomo, że gdzieś tam widziałem, że ta cała sytuacja, która się wydarzyła ją tam przybiła na moment. Ale powiedzmy, to jakie ona podjęła kroki w tym kierunku, to jest że tak powiem jej sprawa i ona już tam to jakoś przegadała z ludźmi. Ja nie uważam, żeby w 100% to co się stało było dobre, żeby też ludzie nie pomyśleli, że ja tu przyszedłem i mówię, że nie, wszystko jest git. Ale no po prostu też, ja nie będę tłumaczył się i gdzieś tam odpowiadał za kogoś.”

Tromba wspomina też, że obecnie Ekipa jest bardzo mocno na ostrzu noża. Ludzie w tym momencie komentują każdy ich ruch i jak słyszymy “rok temu mógłby nikt tego nawet nie zauważyć”. Cała rozmowa porusza więcej wątków odnośnie planów Ekipy, płyty i kilka podobnych kwestii.

Widać, że wszyscy przez ten rok daily bardzo dojrzeli, a ostatnie ruchy ze spółką i różnymi inicjatywami potwierdzają, że wszyscy traktują projekt Ekipy z ogromnym szacunkiem i chłodnym podejściem, co przy takiej skali jest niesłychanie ważne.