Tromba sprzedał samochód. Wiadomo, kto go kupił

Rozrywka

Reklama

Mercedes Tromby oficjalnie zmienił już właściciela. Można się było spodziewać, że nowym nabywcą będzie osoba znana między innymi z internetu.


Tromba dopiął swego i sprzedał swojego Mercedesa. Wiele osób uważało, że oznacza to problemy finansowe, natomiast sam youtuber niczego takiego nie potwierdził. Na pewno będzie mu teraz lżej ze strony finansowej, bo jednak auto kosztowało kilka tysięcy miesięcznie samej raty. A do tego należało doliczyć wszystkie koszta związane z serwisem.

Przypomnijmy, że jedna rata kosztowała 7.9 tysiąca złotych miesięcznie. To spore obciążenie dla kogoś, kto nie dodaje kompletnie nowych filmów i prawdopodobnie bazuje na zarobkach z walk oraz Instagrama.

Kto kupił samochód Tromby?

Reklama

Auto zostało kupione przez MGP Garage, to polski twórca internetowy, który od czasu do czasu pojawia się na Youtube. Najwięcej jednak ludzi będzie go kojarzyć z TT. Można się domyślać, że auto będzie się pojawiać jeszcze na YT.

Reklama

Video

Wiadomo, że Mercedes został przejęty (leasing) i od razu wykupiony. No cóż. Odstępne wynosiło 90 tysięcy, natomiast cena samochodu to było oryginalnie 613 tysięcy złotych. Teraz możliwe, że samochód będzie wykorzystywany w celach komercyjnych.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej