w

Twitch musi się zmierzyć z kolejnym nietypowym trendem. Tym razem popularne stają się pokazy mody

Twitch kojarzony jako platforma związana stricte ze światem gamingu ma kolejny orzech do zgryzienia.


Twitch jeden problem rozwiązuje, a już za rogiem czeka następny. W ostatnich dniach w sieci pojawiła się pozytywna informacja o nadchodzącej umowie pomiędzy największymi dystrybutorami muzyki a TTV, dzięki czemu nie będzie trzeba już kombinować z usuwaniem ścieżek dźwiękowych na VOD.

Tymczasem na Twitcha czeka kolejna pułapka. Popularne na platformie stają się bowiem pokazy mody. I normalnie nie byłoby w tym nic niesamowitego, gdyby nie niektóre stroje.

Pokazy mody na Twitchu

Pokazy te nie mogą łamać regulaminu, przynajmniej w teorii. Dlatego choć same w sobie oglądane są póki co przez “koneserów”, to już klipy z tych transmisji osiągają spore wyświetlenia.

70 tysięcy odsłon w 24 godziny? Co aż tak przykuło uwagę widzów kanału, który zajmuje się wyświetlaniem pokazów mody? Cóż:

I teraz pytanie, jak TTV ma do tego podchodzić. Nie jest to bowiem coś, co jakoś znacznie wpływa na platformę, ale skoro pojawiają się przy tym takie liczby, to niedługo może faktycznie stać się to nowym trendem, który będzie wykorzystywany w znacznie większej skali.