w

Twitch od kilkunastu godzin ma problemy techniczne, przez które mało kto streamuje “Błąd 2000”

Twitch od kilkunastu godzin walczy z problemami technicznymi, które skutecznie utrudniają oglądanie, ale także i streamowanie.


Twitch obecnie boryka się z problemami, które objawiają się na dwa sposoby. Pierwszym jest resetowanie się streama zupełnie bez żadnego powodu.

Transmisja po prostu się kończy, by po kilkunastu sekundach wrócić do normalności. OBS, ani inne programy trzecie nie widzą dosłownie żadnych problemów po swojej stronie. Drugi błąd dotyczy już bezpośrednio widzów.

Wystąpił błąd sieci. Spróbuj ponownie. (Błąd #2000)

Po kilku minutkach oglądania ludzie mają wyświetlany ten sam komunikat o błędzie sieci. Spokojnie, Wasz internet działa prawidłowo, przynajmniej, jeżeli chodzi o dzisiejsze problemy techniczne (14.10.2020).

Utrudnia to oglądanie, bowiem nie każdy będzie resetował co chwilę obraz. Wszystko to prowadzi do dużego zamieszania, które skutkuje skaczącą liczbą widzów nie tylko na streamerach, ale także w kateogorach.

Przykładowo “Rozmowy” mają 100 tysięcy widzów, by za chwilę wskoczyć na 300 tysięcy i spaść do 200 tysięcy. Wygląda to dość dziwnie i na pewno nie ułatwia korzystania z serwisu.

Twitch nie poinformował, kiedy można się spodziewać naprawienia wszystkich problemów technicznych. Ponoć pomaga oglądanie streamów na urządzeniach mobilnych, ale to rozwiązanie bardzo tymczasowe.