w

Twitch po ataku jest trollowany na wszystkie sposoby. W kategoriach wyświetla się Jeff Bezos

Twitch jeszcze przez jakiś czas będzie odczuwał konsekwencje ostatniego ataku i jednocześnie wycieku praktycznie całego kodu źródłowego platformy.


Twitch praktycznie codziennie ma jakiś większy, lub mniejszy problem. Tym razem chodzi o grafiki, jakie wyświetlane są w konkretnych kategoriach. Ktoś korzystając z przecieku postanowił podmienić niektóre rzeczy.

Nie jest to końca jasne, w jaki sposób, ale praktycznie wszystkie kategorie otrzymały tę samą i jedną grafikę, na której widnieje Jeff Bezos. Troll się udał, bo zdjęcie wisiało przez kilka dobrych godzin.

Jak to wyglądało?

GTA, DOTA 2 i inne produkcje miały zmienioną grafikę. Widzieli to wszyscy, włącznie ze streamerami. Twitchowi udało się opanować sytuację po kilku godzinach.

Nadal nie wiadomo, kto jest za to odpowiedzialny, natomiast można się domyślać, że jest to po prostu jakiś troll, jeden z wielu w ostatnich dniach.

Nie miało to większego znaczenia dla działania platformy, większość pewnie w ogóle tego nie zauważyła. Mało kto bowiem nie wchodzi od razu na ulubione streamy, a buszuje po kategoriach.