w

Twitch po roku odbanował streamera zbanowanego za naklejenie twarzy Disa na worek treningowy

To był zdecydowanie  jeden z dziwniejszych banów na Twitchu.


W kwietniu 2020 roku Dejvid Tibijski Zadymiarz został zbanowany na Twitchu za naklejenie twarzy Disa na worek treningowy i uderzanie w niego. I choć brzmi to abstrakcyjnie, to faktycznie platforma uznała to za przejaw agresji i zdecydowała się permanentnie zawiesić kanał. Oficjalny powód to:

Promowanie lub zachęcanie do wyrządzenia krzywdy i śmierci innych osób.

W tym roku było już kilka powrotów z “permów” i teraz do tego grona dołącza także Dejvid. Wszyscy będą go kojarzyć przede wszystkim z “dymów”, kontaktów z Xayoo Industries i oczywiście piosenek, które na Youtube mają nawet 4mln wyświetleń.

Dejvid odbanowany

Streamer na wstępie podziękował Twitchowi za odbanowanie i przeprosił “poszkodowaną osobę”:

(…) chciałbym podziękować bardzo i przeprosić tutaj oczywiście poszkodowaną osobę za zajście, które zdarzyło się 6 kwietnia na mojej transmisji z tym oto workiem (…)

Jak wyglądał moment, za który Dejvid został zbanowany?

Klip: https://youtu.be/T00fO0qJjUQ

Powrót maksymalnie oglądało około 8.2 tysiąca osób. Spokojnie można powiedzieć, że na Twitcha wrócił bardzo mocny streamer, jeżeli chodzi o liczby.

Trudno powiedzieć, jak teraz będą wyglądać transmisje Dejvida. Na pewno ma on duży potencjał, jeżeli chodzi o kreatywność i zasięgi. W końcu może także bez obaw pokazywać się na transmisjach innych streamerów.